ΚΥΡΙΑΚΗ 22-04-18

Α.ΚΑΛΠΗ

ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ    10.00-18-00

ΔΕΥΤΕΡΑ 23-04-18

Α.ΚΑΛΠΗ

1. ΜΠΕΡΓΚΕΡ ΕΡΓΟΣΤ.     11.45-14.30  ΚΟΡΩΠΙ                    

2  ΜΠΕΡΓΚΕΡ ΓΡ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ   15.00-18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ


 Β. ΚΑΛΠΗ  

1 ΛΟΡΕΑΛ ΕΡΓΟΣΤ. ΚΑΙ ΓΡΑΦΕΙΑ    10-00-18.00 ΑΥΛΩΝΑ ΚΑΙ Ν. ΙΩΝΙΑ


 Γ. ΚΑΛΠΗ .

1.Φ.Ε.Τ.                                          09.30-10.30  ΠΑΛΛΗΝΗ

2. ΛΑΒΙΦΑΡΜ                                11.00- 14.00 ΠΑΙΑΝΙΑ

3. ΤΖΕΝΕΣΙΣ                                  14.30- 17.00 ΠΑΙΑΝΙΑ

Δ. ΚΑΛΠΗ   

ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ                 15.00- 20.00  

ΤΡΙΤΗ 24-04-18

Α. ΚΑΛΠΗ  

1. ΦΑΡΜΑΛΟΥΞ               08.00-09.30  ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ                            

2 ΕΝΦΑΡΕΛ                       10.00- 11.00  ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ                            

3 ΕΛΦΑΡΜ                         11.00- 12.00 ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ                            

4 ΣΑΡΑΝΤΗΣ                      12.00-13.30 ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ                            

5. ΦΑΡΜΑΣΥΝ                   14.00-16.00 ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ

Β. ΚΑΛΠΗ    

1. ΚΛΕΒΑ                                 10.30-14.30  ΑΧΑΡΝΑΙ                            

2. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ     14.45-16.00 ΑΧΑΡΝΑΙ
      

Γ. ΚΑΛΠΗ.   

 1. ΦΑΡΜΑΣΤΟΚ                       08-30- 10.30 ΧΑΙΔΑΡΙ                            

2. ΤΖΟΝΣΟΝ                              12.30- 16.00  ΜΑΝΔΡΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ 25-04-18

Α. ΚΑΛΠΗ   

1. ΣΥΝΦΑ                                 Ο8.00-10.00 ΑΛΙΜΟΣ                           

2. ΠΕΙΦΑΣΥΝ                           11.00-14.30 ΡΕΝΤΗΣ                           

3. ΛΑΙΟΝ                                   15.00-16.00 ΜΟΣΧΑΤΟ
    

Β. ΚΑΛΠΗ     

1. ΔΥΝΑΜΙΚΗ                          08.00- 10.00 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ                           

2. ΠΡΟΣΥΦΑΠΕ                        11.00- 16.00 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ                       

Γ. ΚΑΛΠΗ    

ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ                                               15.00-20.00   

ΠΕΜΠΤΗ  26-04-18

Α. ΚΑΛΠΗ   

1. ΕΛΠΕΝ                                      12.00-12.30  ΠΙΚΕΡΜΙ                         

2. ΦΑΜΑΡ                                      13.00-15.00 ΠΑΛΛΗΝΗ
  

Β. ΚΑΛΠΗ    

1. ΒΕΛΛΑ                                  08.00- 09.30  ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ                         

2. ΠΡΟΒΕΤ                                10.30- 12.30  ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ
 

Γ. ΚΑΛΠΗ      

1. ΜΑΙΛΑΝΤ                             09.30- 10.30 ΠΑΙΑΝΙΑ                        

 2. ΧΕΛΕΝΙΚΑ                            11.00- 12.00 ΠΑΙΑΝΙΑ               

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27-04-18

Α. ΚΑΛΠΗ  

1.ΦΑΡΜΑΤΕΝ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ       10.00- 12.00 ΠΑΛΛΗΝΗ                        

2. ΦΑΡΜΑΤΕΝ ΕΥΡΕΝΗΤΙΚΟ     12.30- 13.30 ΠΑΛΛΗΝΗ                        

3 ΦΑΡΜΑΤΕΝ                                17-30- 18.30 ΠΑΛΛΗΝΗ
 

Β. ΚΑΛΠΗ   

1. ΠΡΟΦΑΡΜ                                08.00-10.00 ΚΑΛΛΙΘΕΑ                                                                    

2. ΑΝΤΕΛΚΟ                                 13.30- 15.00  ΜΟΣΧΑΤΟ       

   ΚΥΡΙΑΚΗ    29-04-18

ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ                                                 10.00-18.00

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ                                                      Ο ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
               Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

Share.

Comments are closed.